НачалоПомощВходРегистрация

Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?
Декември 14, 2017, 08:43:52

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

News
BGRoutingMap и софтуер Navitel Navigator - 56лв.

Stats
4180 Публикации в 561 Теми от 1173 Членове
Последен член: metodi
+  Форум на Рутираща Карта на България
|-+  Обща категория
| |-+  Общи въпроси
| | |-+  Multimedia с winCE 6.0
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Изпечатай
Тема: Multimedia с winCE 6.0  (Прочетена 706 пъти)
siso
Уча се
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Юли 30, 2016, 12:54:38 »

Здравейте на всички!
Не знам дали темата ми е за тук, но имам спешна нужда от помоща на по-компетентни от мен хора относно навигациите!
На скоро закупих кола Opel Insignia 2009 и вътре се оказа, че е оборудвана с китайска мултимедия... ще приложа снимка. До колкото се поразрових из форуми и т.н. се оказа, че е с WinCe 6.0 Имате ли идея дали това може да се ъпдейтне до по-нова версия? Телевизора не иска да работи дава "NO SIGNAL" ... И последното и най-съществено е как да си настроя навигацията как да вкарам карти и т.н. ? Ето линк за навигацията http://www.aliexpress.com/store/product/Multimedia-for-Opel-Insignia-with-headunit-DVD-GPS-satnav-Steering-wheel-control-Bluetooth-A2DP-Virtual-6/502336_790660871.html
Активен
peterhr
Горски
Знаещ
Неактивен Неактивен

Публикации: 219

« Отговор #1 -: Юли 31, 2016, 07:06:42 »

До по-нова версия на Windows-а няма да може да се ъпдейтне, освен ако от Опел не са решили друго. Но ме съмнява те да отделят време и ресурси да правят процедура са смяна на Winwodws.

No Signal обикновено е когато няма антена. Сигурен ли си, че има тази екстра? Какъв е тунера? Ананлогов или цифров?

За картите, виж дали имаш SD карта или е само вътрешна памет. Свали я, прочети я на компютър и виж какво има вътре. След това може да тестваш да направиш копие на тази карта и след това да запишеш нова версия на картите на същата програма, която се ползва в момента.

Но тук няма да получиш точни отговори. За автомобилните навигации по-скоро потърси форум на Опел. Даже аз бих заложил на английски форуми.
Ако там няма - тогава руски форум за точно такива PNA устройства, но там ще е общо за всички марки и трябва да се отсее за точно този модел.
Активен
Страници: [1] Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на:  

www.bgroutingmap.com | All Rights Reserved (c) 2010